חברת בנייה
 
 

חיזוק עמודי הבניין

 
 

א. עמי בנייה ויזמות מתמחה בחיזוק עמודי הבניין עם ידע וניסיון של שנים רבות.

בבניינים על עמודים, קומת העמודים מהווה את יסודות הבניין ולכן תקינות העמודים חשובה ביותר. קומת עמודים  חשופה לפגיעות יותר מאשר העמודים בקירות הדירות בקומות האחרות. היחלשות עמודים אלו מחלישה את יציבות הבניין, ועלולה לגרום לסדקים ואפילו להתמוטטות.

קילופי טיח הם סימן ראשון לצורך בטיפול בעמודים. כאשר סממנים ראשונים אלו לא מטופלים כראוי, יש סכנה כי הפגיעה תתפשט ותגרום לסדקים בבטון, לקורוזיה בברזלים ולהתנפחות הברזלים, שלבסוף יגרמו להתפוררות הבטון ונזק קשה לעמוד.

שיקום העמודים  אינו מתייחס רק לביצוע התיקונים הנדרשים, , אלא, גם לשיקום ברזל החיזוק שנפגע, ברזל חיזוק בעמודי יסוד,  רשתות ברזל בעמודים יצוקים ועוד. במקרים בהם, קונסטרוקציות בטון מזוין נפגמה, חלה חובה בטיחותית וחוקית לערב בביצוע של תכנון ופיקוח,מהנדס בניין רשוי, על מנת שיהיה אחראי על ביצוע התיקונים. ואכן  אנו מקיימים קשר שוטף עם מהנדסים ומוודאים בדיוק מה העבודות הנדרשות לביצוע. 
 
בחלקם של התיקונים ושיקום הבטונים, בהם קיימת פגיעה בקונסטרוקציה [ברזל החיזוק], חובה לבצע תיקונים,על ידי, סיתות וחציבת הקטעים הפגומים עד לקבלת משטח יציב וחזק וקטעי חיזוק לא פגומים ויציבים, בקטעים אלו, חובה לבצע חיזוק מחודש באמצעות ריתוך מוטות חיזוק חדשים ו/או רשת חיזוק לקטעי חיזוק לא פגומים, לצד אלה שנפגעו מקורוזיה, על פי חוות דעתו של מהנדס בניין רשוי, לאחר מכן ניתן להמשיך בעבודות שיקום ותיקון הבטונים. 

אנו מתמחים בביצוע עבודות אלו ולזכותינו עומדים מאות לקוחות מרוצים.

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר