חברת בנייה
 
 

שיקום מבנים

 
 

חברת א. עמי בתל אביב הינה חברת בנייה ויזמות ותיקה ועתירת מוניטין המתמחה בביצוע שיקום מבנים, עבודות שיפוצים ותוספות בנייה. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי בכל הארץ, וביכולתה לספק מענה לפרויקטים בכל סדר גודל.

ניסיונה הרב של א. עמי מאפשר לה להציע פתרונות מקיפים לשיקום מבנים (מבפנים ומבחוץ), החל מרמת התשתיות וכלה ברמת עבודות הגמר, עד להשלמת הפרויקט על הצד הטוב ביותר. לרשות החברה מומחים ואנשי מקצוע מסורים ומקצועיים בתחומם, אשר יחדיו בהרמוניה ובתיאום מושלם, על מנת לבצע כל עבודה בסטנדרטים חסרי תקדים.

במסגרת עבודות החברה מבצעת א. עמי שיקום ועיבוי של עמודים, שיפוץ וחיזוק של קירות המבנה, שיקום רצפות וריצוף מחדש, תיקון, חיזוק והקמה מחדש של תקרות, תיקון והחלפה של תשתיות כגון, חשמל, אינסטלציה ותקשורת, התקנה של מערכות מיזוג, עבודות זגגות ועוד. יכולתה של החברה לתת מענה מקיף לכל היבטי המבנה, הופך אותה לבחירה האידיאלית עבור לקוחות פרטיים, עסקיים או ציבוריים המעוניינים בשימור מבנים ישנים ועתיקים, בחיזוק מבנים מסוכנים, או בשיקום מבנים לאחר נזקי שריפה ושיטפון.

צוות המומחים של חברת א. עמי מגיעים לאתר הלקוח, מעריך את השטח והמצב ומספק הערכת מחיר ומסגרת לוח זמנים לעבודה. לאחר אישור התכניות צוותי העבודה של החברה מעניקים לכל מבנה חיים מחודשים מן היסוד ועד להשלמת הגימורים האחרונים, כך שלאחר סיום העבודה נראה המבנה אף טוב יותר משנראה בעבר. במסגרת שימור מבנים נצמדת החברה בדיוק רב לא רק למראה המבנה המקורי, אלא גם לרוחו ולאופיו.

מעוניינים להכיר את השירות המקצועי של א. עמי ולראות כיצד נוכל לעמוד לשירותכם? סיירו באתר, התרשמו מן הגלריות בהן דוגמאות לעבודות אותן ביצענו בעבר וצרו עימנו קשר בכל שאלה ובקשה. 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר